Başkan Gökhan’dan Ak Parti Grubu’na serzeniş: “CHP’li vekilleri ziyaret etseniz, zedelenirdiniz…”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kasım Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda, Ak Parti Grubu’nun Ankara’ya yaptığı ziyarette CHP’li vekillerle görüşmemesini ironik bir dille eleştirdi. Gökhan, “Muharrem Erkek de Özgür Ceylan da Çanakkale’nin milletvekilidir. Fakat Ankara’ya gidiyor onlarla görüşmüyorsunuz. Çünkü CHP’li vekiller korkunçtur ya, gitseniz zedelenirdiniz…” şeklinde konuştu.

AK Parti Grubu’nun Ankara’ya yaptığı ziyarette sadece AK Partili Vekil Bülent Turan’la görüşmeleri, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın diline dolandı. Gökhan, Kasım Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda Ak Parti Grubu’na ironik bir dille serzenişte bulunarak şöyle konuştu:

“4 vekil de Çanakkale’yi temsil ediyor”

“AK Parti Grubu Ankara’ya gidiyor ama CHP’li vekiller ziyaret edilmiyor. Çünkü gitmişken onları da ziyaret etseniz, zedelenirdiniz… CHP’li vekiller korkunçlar çünkü…” AK Parti Grubu, CHP’li vekilleri ‘yoğunluktan’ ziyaret edemediklerini belirtince Gökhan ise bunun pek de geçerli bir sebep olmadığını belirterek “Bülent Turan ve Jülide İskenderoğlu da Çanakkale milletvekili, Muharrem ve Özgür Ceylan da… 4’ü de sizi temsil ediyor. O yüzden seçilmiş bir belediye meclis üyesi olarak Çanakkale’yi temsilen oraya gittiğinizde onları da ziyaret etmeniz gerekiyordu, diye düşünüyorum.”

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com