TÜFAD’tan Vali Tavlı’ya ziyaret

Vali Orhan Tavlı, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Çanakkale Şubesi Başkanı Mustafa Mete Ertem ve Başkan Yardımcısı Mustafa Akarcalı’yı makamında kabul etti.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’in de bulunduğu ziyarette Vali Orhan Tavlı, TÜFAD Çanakkale Şubesi Başkanı Mustafa Mete Ertem ve Başkan Yardımcısı Mustafa Akarcalı ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette, tamamlandığında Türkiye’nin en büyük gençlik ve sporcu kamp merkezi olarak hizmet verecek olan Çanakkale Gençlik ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezi ile başarılı sporcuların yetişmesinde ve şehrin spor takımlarının müsabakalarına ev sahipliği yapması için yapımı devam eden Çanakkale Merkez Kapalı Spor Salonu’nun sporculara, gençlere ve Çanakkale halkına sağlayacağı faydalar değerlendirildi.

TÜFAD Çanakkale Şubesi Başkanı Mustafa Mete Ertem, Futbol Antrenörleri Derneği’nin Çanakkale’de gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında Vali Orhan Tavlı ’ya bilgi verdi. Yapılan görüşmelerin ardından TÜFAD Çanakkale Şubesi Başkanı Mustafa Mete Ertem, Vali Orhan Tavlı‘ya Nostaljik Milli Takım formasını takdim ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Vali Orhan Tavlı, TÜFAD Çanakkale Şubesi Başkanı Mustafa Mete Ertem ve Başkan Yardımcısı Mustafa Akarcalı’ya çalışmalarında başarılar diledi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com