Türk Bayrağı ile gösteri uçuşu yaptı

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen birbirinden farklı etkinliklerle Çan halkı bayramı coşkuyla kutlarken, Çan semalarında Türk Bayrağı ile gösteri uçuşu yapan paramotor büyük ilgi gördü.

Çan Belediyesi’nin katkılarıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında organize edilen gösteri büyük ilgi gördü. Etkinlik kapsamında Türk Bayrağı ile gösteri uçuşu yapan paramotorü Çan halkı ilgiyle izledi.

Aynı zamanda Enduro Motorsporlarıyla da ilgilenen bölgemizdeki tek sporcu olan Ömer Faruk Özen’in gerçekleştirdiği uçuş Çan’da da bir ilk olduğu için büyük beğeni topladı. Etkinlik hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Bülent ÖZ, “Çan’ın yetiştirdiği deneyimli pilot Ömer Faruk ÖZEN, talebimize olumlu yanıt vererek Çanlı hemşehrilerimize Cumhuriyet coşkusunu farklı bir gururla yaşatmıştır. Babası gibi pilot olan Ömer Faruk ÖZEN hem bizim gurur kaynağımızdır hem de gerçekleştirdiği uçuşla bizlere büyük gurur yaşatmıştır. Şahsım ve Çanlı hemşehrilerimiz adına teşekkür ederim” diye konuştu

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com