Cumhuriyet coşkusu resepsiyonla yaşandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Çanakkale Valiliği tarafından Kolin Hotel’de resepsiyon düzenlendi. Vali Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, Belediye Meclis Üyesi Süleyman Canpolat, Çanakkale İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Cumhuriyet’in ilanının 96’ncı yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Çanakkale’de de coşkuyla kutlandı. Gün boyu devam eden etkinlikler, akşam olduğunda ise resepsiyonla taçlandırıldı. Akşam 19.00’da düzenlenen fener alayının ardından 20.30’da Kolin Hotel’de Çanakkale Valiliği tarafından organize edilen resepsiyona katılım yoğundu.

Vali Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça, Belediye Meclis Üyesi Süleyman Canpolat, Çanakkale İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldığı gecede marşlar söylendi, Türk bayrakları sallandı. Cumhuriyet Bayramı coşkusunun doyasıya yaşandığı resepsiyon düzenlenen akşam yemeğinin ardından sona erdi.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com