Vatan Partisi’nden AK Parti’ye ziyaret

Vatan Partisi İl Başkanı Aykutalp Avşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Vatan Partisi İl Başkanı Aykutalp Avşar ve Zafer Doğan, Varol Soydan ile Serkan Özbakır’dan oluşan heyet, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getirirken, milli güvenliğimize yönelik saldırılar karşısında başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’nın Türkiye’nin en doğal hakkı olduğunu ifade etti ve desteklerinden dolayı Vatan Partisi’ne teşekkürlerini iletti.

Vatan Partisi İl Başkanı Aykutalp Avşar ise “Türkiye bugün tehdit altındadır. Bu tehdit karşısında tüm milletimiz kenetlenmek mecburiyetinde. Fırat Kalkanı ile başlayan ve bugün Barış Pınarı Harekâtı ile devam eden terörle mücadele süreci, esasen emperyalizme karşı verilen bir vatan mücadelesidir. PKK unsurları adına Türkiye Cumhuriyeti ile görüşmeye ABD yöneticilerinin gelmesi, bu durumu özetler niteliktedir.

Biz Vatan Partisi olarak, bu mücadelede bütün enerjimizle vatan cephesindeyiz. Türkiye gemisindeyiz. Bu harekât sürecinde vatanseverlerin nasıl aynı gemide olduğunu daha iyi idrak ettik. Milletimizin ezici bir çoğunluğu tek yürek oldu ve Mehmetçiğinin bir adım gerisinde durdu. İşte bir millet, emperyalist tehditlere karşı böyle birleşir ve kenetlenir.

Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığına ziyaret amacımız da bu temeldedir. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin mücadelesi hepimizin ortak mücadelesidir.” dedi.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com