BIFED; İlgi, özveri, özen…

Geçtiğimiz günlerde final yapan ve sona eren, Bozcaada Uluslarası Ekolojik Belgesel Festivali akıllarda kaldı. Onlarca sunum, yüzlerce film ve emek nihayetinde festival başarılı bir biçimde kapanış yaptı.

Bozcaada Ekolojik Belgesel Festivali, adada sanat rüzgarları estirdi. Bozcaada’da düzenlenen uluslararası ekolojik belgesel festivalinde, festival süresince birbirinden farklı etkinlikler düzenlendi. Yönetmenler sanatseverle bir araya geldiler ve farklı atölyelerle, vatandaşlar farklı deneyimler yaşadılar.

Festivalin sona ermesi ile birlikte, BIFED tarafından bir paylaşım yapıldı. Yapılan paylaşımda, ilgi, özveri ve özen vurgusu vardı. Yapılan paylaşımda, “ Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali’nin en özel yanlarından biri de yürekten ilgi, özveri ve özenle, kolektif emekle üretilmesi.

Çoğunluğu öğrencilerden oluşan küçük, genç ekipten belediyeye, jüriden yönetmenlere, adadaki işletmelerden sponsorlara, halka, herkesin BIFED ruhuna ait hissetmesi, katkısıyla renk vermesi…” ifadeleri yer aldı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com