Saadet Partisi Ankara’da buluşacak

Saadet Partisi Kongre Tertip Komitesi tarafından 7. Olağan Kongre’nin hazırlıkları tamamlandı. Türkiye’nin dört bir yanındaki Saadet Partililer, 3 Kasım günü Ankara Arena Spor Salonu’nda buluşacaklar. Konuyla ilgili Saadet Partisi Çanakkale İl Başkanı Süleyman Saçıkara gazetemize açıklamalarda bulundu.

 

Saadet Partisi 3 Kasım Pazar günü, 7 Olağan Büyük Kongresi’ni gerçekleştirecek. Saadet Partisi Kongre Tertip Komitesi tarafından yapılan hazırlıklarda sona gelindi ve Türkiye’nin dört bir yanından, partililer 3 Kasım Pazar günü Ankara’da olacaklar.

Saadet Partisi’nin bundan önceki 6. Olağan Kongresi 30 Ekim 2016 tarihinde yine Ankara’da gerçekleşmişti. Tek liste ile gidilen kongreden Temel Karamollaoğlu partinin lideri olmuştu. 3 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan 7. Olağan Kongre’de ise Temel Karamollaoğlu yine tek liste olarak seçime girecek.

Konuyla ilgili Saadet Partisi Çanakkale İl Başkanı Süleyman Saçıkara gazetemize açıklamalarda bulundu. Saçıkara, Çanakkale’den bir ekip olarak olağan kongreyi takip etmek üzere Ankara’da olacağız dedi.

Saçıkara yapmış olduğu açıklamada, “Çanakkale’den nasip kısmet olursa 130 kişilik bir katılımla Ankara Kapalı Spor Salonu’nda olacağız. Bu Kongre’nin Türkiye’mize ve dünyaya hayır getirmesini temenni ederim. Tabii ki şu anda Türkiye olarak çok zor bir geçitten geçiyoruz. Türkiye’nin siyasetimize etkisi olacağını düşünüyoruz. Kongre’nin Çanakkale’ye de hareket getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

 Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com