17 madalya ile döndüler

Çanakkale Belediyespor Kulübü yüzücüleri, Bursa’da düzenlenen 11-12 Yaş Yüzme Bölge Müsabakalarında elde ettikleri 17 madalya ile Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Finallerine katılmayı garantilediler.

Çanakkale Belediyespor Kulübü’nün haberine göre Türkiye Yüzme Federasyonu’nunn Yıllık Faaliyet programında yer alan 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde Bursa’da 11-12 Yaş Yüzme Bölge Müsabakaları düzenlendi. Bölge müsabakasında İzmir, Bursa, Balıkesir, Manisa, Aydın Denizli, Muğla, Uşak, Kütahya, Yalova ve Çanakkale gibi yüzmenin lokomotifi sayılabilecek 58 Kulüp 418 sporcu katılımı ile kıyasıya mücadeleler yaşandı.

İlimizi temsilen Çanakkale Belediyespor Kulübünden 9 yüzücünün katıldığı müsabakalarda, sporcular A barajlarını geçerek 17 adet madalyanın sahibi olmuş ve tamamı 5-8 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Finallerini garantiledi. Aynı zamanda kulüp sporcularımız 4*50 m karışık bayrak yarışlarında da bölge ikincisi olarak bizleri gururlandırdı.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com