Emeklilikte Yaşa Takılanlar Çanakkale’de şube açtı

Çanakkale Emeklilikte Yaşa Takılanlar(EYT) Derneği, Çanakkale belediye başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl başkanı İsmet Güneşhan, İyi Parti İl Başkan Yardımcısı İrfan Uz, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, Saadet Partisi İl Başkanı Süleyman Saçıkara, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak, İl Koordinatörü Alper Özüpak mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Federasyon olma yolunda ilerleyen dernek, bir şubesini de Çanakkale’de açtı. Dualarla gerçekleştirilen açılışa Çanakkale belediye başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl başkanı İsmet Güneşhan, İyi Parti İl Başkan Yardımcısı İrfan Uz, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, Saadet Partisi İl Başkanı Süleyman Saçıkara, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak, İl Koordinatörü Alper Özüpak mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Gebze’den de ‘Emeklilikte Yaşa Takılanlar’ derneklerinin başkan ve üyelerinin katıldığı açılışın ardından konuşan Alper Özüpak ise “Bütün Türkiye’de hak aramanın her ilde örgütleneceği derneklerimizi açmaya devam edeceğiz. Sonuç alana kadar mücadeleye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com