Hikmet Benli, temsilcilerle ilk toplantısını yaptı

Öz Orman-İş Sendikası Çanakkale Bölge Temsilciliği görevini devralan Hikmet Benli, işyeri temsilcileriyle ilk toplantısını yaptı.

Hikmet Benli’nin, Çanakkale Bölge Temsilciliği İşyeri temsilcileriyle yaptığı ilk toplantıda, sendika faaliyetleriyle ilgili bir durum değerlendirmesi yapıldı. Toplantıda, Öz Orman-İş üyesi emekçilerin işyerlerindeki çalışma koşulları ile sorun ve beklentileri de masaya yatırıldı.

Öz Orman-İş Sendikası Çanakkale Bölge Temsilcisi Hikmet Benli, değerlendirme toplantısının ardından yaptığı açıklamada, orman ve tarım emekçilerinin çalışma koşulları ve ekonomik düzeylerini daha da ileriye götürmek için gayret göstereceklerini söyledi.

Benli, Öz Orman-İş’in yalnızca çalışma hayatının meselelerinde değil, aynı zamanda millî meselelerde de hassasiyete sahip bir kuruluş olduğunu ifade ederek, kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’nı bütün teşkilat ve üyeleriyle birlikte desteklediğini bildirdi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com