Çanakkale SMMMO, Ata’nın huzurunda

Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Anıtkabir’i ziyaret etti.

Çanakkale SMMMO’nın haberine göre, oda başkanı Hüseyin Soykan ve beraberindeki heyet Anıtkabir’i ziyaret etti. Haberde ayrıca şu ifadeler de yer aldı:

“Oda başkanımız Hüseyin Soykan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Koray Gökalp, Yönetim Kurulu Sekreterimiz Erhan Karakaş, Yönetim Kurulu Saymanımız Özgün Kamar ve Yönetim Kurulu Üyemiz Alper Küplü Ata’mızın huzurunda saygılarını gösterdiler.

Ziyarette Hakkı Alacaoğlu, Kadir Elibol, Olgun Oktay, Mustafa Marmaralı, D. Abbas Çavuşoğlu, Hakan Dönmez, Murat Kurnaz, Dursun Yağcı, Muammer Çetinkaya, Yılmaz Bağcı, Hamdi Aktan, Bayram Tekne, Mustafa Özel, M. Bora Enengin, Bilge Yelkenci, Berna Güler, Sibel İncirci, Müjgan Ergüven, Müjgan Yalçın, Hatice Yavuz, Yasemin Kor katıldılar. Mesleki toplumsal ve sosyal konularda yoğun çalışmalar yapan Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetimi yeni döneme Anıtkabir ziyareti ile Ata’mızın huzurunda çelenk koyma ve saygı duruşunda bulunarak başladı.

Heyet beyni, kalbi ve tüm benliğiyle akıl ve bilimin rehberliğini kabul etmiş. Fikir ve ilkelerini özümsemiş olan Atatürk’e şükranlarını sundu. Daha sonra oda başkanımız Hüseyin SOYKAN Anıtkabir Özel Defterine aşağıdaki cümleleri not düştü.

‘Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Bizler bugün Çanakkale Mali Müşavirler Odası Kurulları ve Üyeleri olarak, kalbi ve tüm benliğiyle akıl ve bilimin rehberliğini kabul etmiş, fikir ve ilkelerinizi özümsemiş birer mirasçılarınız olarak huzurlarınızdayız.

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. En değerli emanetiniz olan Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar yaşatacak, laik, çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış demokratik bir Türkiye için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Aziz hatıran önünde saygıyla eğiliyor, minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Ruhun şad olsun.”WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com