Belediyeden örnek hareket

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin tarafından, Gökçeada hayvan barınağından bir köpek sahiplenildi. Artık o can dostun tüm bakımları belediye tarafından karşılanacak.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin tarafından, Ateş ismi verilen bir köpek, hayvan barınağından sahiplenildi. Başkan Ünal Çetin’in ifadelerinde ise barınaktan köpek sahiplenmek en güzel şey olabilir cümleleri yer aldı. Öte yandan barınaktan köpek sahiplenecek olanlara Belediye kulübeyi ücretsiz tedarik edecek.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, “Barınaktan köpek sahiplenmek hayatınızda yaptığınız en güzel şey olabilir. Biz de bugün bu konuda örnek olmak adına Gökçeada Belediyesi olarak barınağımızdan bir köpeğimizi sahiplendik. İsmi Ateş… Onun tüm bakımlarını ve ihtiyaçlarını Belediyemiz olarak biz karşılayacağız.

Gökçeada’mızda bulunan kurumlardan da isteğimiz sizlerinde barınağımızdan bir hayvan sahiplenmeniz. Göstereceğiniz bu örnek davranışla sahipleneceğiniz can dostumuzun yaşam kulübesi de bizden kurumlara hediye!” açıklamasında bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com