ÇTSO, Ekim ayı gündemiyle toplandı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası(ÇTSO) Ekim Ayı Toplantısı dün Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda geçtiğimiz ayın genel değerlendirmesi yapılarak içinde bulunduğumuz aya dair planlamalar konuşuldu.

ÇTSO Ekim Ayı Toplantısı, dün Meclis Toplantı Salonu’nda Osman Okyay başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda geçtiğimiz ay yerel gündemde öne çıkan konu başlıkları ele alınarak genel değerlendirmelerde bulunuldu. Okyay’ın açılış konuşmasının ardından yapılan değerlendirmelerin akabinde ise sözü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy aldı.

“7 bin 545 üyemizle mücadelemizi sürdürüyoruz”

Ersoy, Türk Ordusu’nun Suriye’ye yönelik gerçekleştirdiği Barış Pınarı Operasyonu’yla ilgili “Bizler devletimizin yanındayız, Allah ordumuzun yardımcısı olsun. Ülke olarak ateş çemberinde geçsek de hayat devam ediyor. Ve bizler de iş dünyası olarak gün itibariyle 7 bin 545 üyemizle mücadelemizi sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Ersoy’un ardından toplantıda söz alan Kredi Garanti Fonu Balıkesir Şube Müdürü Kubilay Özbay da oda yelerine bilgilendirmelerde bulundu. Toplantı, karşılıklı soru cevapla devam etti.

Esra Çanlı

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com