Özkurnaz’ın kızı dünya evine girdi

Tarım Kooperatifleri Merkez Birliği (TARIM-KOOP) Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz’ın kızı Gizem Özkurnaz, hafta sonu düzenlenen düğün töreninde Murat Civir ile dünya evine girdi.

Balıkçı 286’da cumartesi günü düzenlenen düğün töreninde, Gizem Özkurnaz ve Murat Civir çiftinin nikahını Çanakkale Belediye Başkanvekili Birten Sarıbaş kıydı. Çiftin nikah şahitlerinden biri de Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’di.

Sevinç – Mehmet Özkurnaz çiftinin kızları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lapseki Meslek Yüksekokulu’nde Öğretim Görevlisi olan Gizem Özkurnaz ile Emine – Kemal Civir çiftinin oğulları Avukat Murat Civir’i mutlu gününde sevenleri de yalnız bırakmadı.

 

AK PARTİ VE CHP’Lİ SİYASİLERİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

Eş, dost, akrabanın yanı sıra Çanakkaleli siyasetinden ve iş dünyasından pek çok ismin de yer aldığı düğün, kıyılan nikahın ardından oyunların oynanmasıyla geç saatlere kadar sürdü.

Düğün törenine Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Milletvekili Jülide iskenderoğlu, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ve pek çok kooperatif başkanının çelenk gönderdiği görüldü.

Eylem GözeldereWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com