Şampiyon tekvandoculardan İl Müdürü Alp’e ziyaret

Çanakkale’nin başarılı tekvandocuları Zeynep Gonca Erdoğan, Defne Özmen, İbrahim Buğra Duman ve antrenörleri Asuman Pişkin ile 18 Mart Spor Kulübü Başkanı Önder Ergül, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’i makamında ziyaret etti.

Tekvando alanında büyük başarılara imza atan Zeynep Gonca Erdoğan, Defne Özmen, İbrahim Buğra Duman ve antrenörleri Asuman Pişkin ile 18 Mart Spor Kulübü Başkanı Önder Ergül, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’i ziyaret etti. Müdür Alp, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılı sporcuları ile antrenörlerini tebrik etti ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Hepsi birbirinden başarılı

Tekvando sporcuları Zeynep Gonca Erdoğan 10-14 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen Minikler Türkiye Şampiyonası’nda 7 maç alarak 50 kg bayanlarda Türkiye Şampiyonu oldu. Defne Özmen 13-16 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen 6. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda ikinci oldu ve 25-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda beşinci oldu. Aynı yarışta İbrahim Buğra Duman ise Türkiye üçüncüsü oldu. Başarılı sporcuları, Zeynep Gonca Erdoğan ve Defne Özmen 2020 yılında milli takıma girmeye hak kazandılar.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com