18 Mart İÇDAŞ Ulu Cami çalışmaları devam ediyor

Vali Orhan Tavlı,  İÇDAŞ tarafından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü’nde yaptırılan 18 Mart İÇDAŞ Ulu Camii inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Orhan Tavlı,  İÇDAŞ tarafından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü’nde yaptırılan 25 bin metrekare alan içerisinde,  6 bin metrekare camii oturum alanı ile 20 bin kişinin aynı anda ibadet edebileceği ve 2 bin metrekare Kütüphane alanı olan 18 Mart İÇDAŞ Ulu Camii inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, İl Müftüsü Arif Gökçe, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz’ın da bulunduğu incelemede Vali Orhan Tavlı, yetkililerden cami inşaatı hakkında bilgi aldı.

Tavlı, 18 Mart İÇDAŞ Ulu Camii başta olmak üzere Çanakkale’nin pek çok tarihi ve kültürel eserlerine sahip çıktıklarından ve Çanakkale’de yapılan alt yapı, üst yapı çalışmalarına destek ve katkılarından dolayı İÇDAŞ A.Ş’ ye, Aslan Ailesine ve İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend Engin’e teşekkür etti.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com