Şoförler Odası’ndan Aşure İkramı

Çanakkale Şoförler Odası, Muharrem Ayı sebebiyle kentlilere aşure ikramında bulundu. Köprübaşı mevkiinde gerçekleştirilen ikramda, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, Şoförler Odası Başkanı Ali Demir, Halkbank Müdürü Vahdettin Madyan, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Adem Ejder ve Bakkallar Bayiler Odası Başkanı Engin Kandemir de hazır bulundu.

Muharrem ayı dolayısı ile Çanakkale Şoförler Odası, Köprübaşı mevkiinde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Düzenlenen etkinliğe Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, Şoförler Odası Başkanı Ali Demir, Halkbank Müdürü Vahdettin Madyan, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Adem Ejder ve Bakkallar Bayiler Odası Başkanı Engin Kandemir ile esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Kazasız belasız bir yıl geçsin”

Şoförler Odası Başkanı Ali Demir, ikramın ardından yaptığı açıklamada “Muharrem ayı dolayısı ile geleneksel hale getirdiğimiz aşureyi bu yıl yine esnaflarımız ve şoförlerimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Allah kabul etsin, şoför esnafının hayrı diyelim. Okullar da açıldı ve okul servislerimiz de çalışmaya başladı. Bu vesile ile kazasız belasız bir yıl geçmesi ve kazasız belasız bir eğitim dönemi geçmesini diliyorum” dedi.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com