Depremin ardından…

Çanakkale protokolü, kentte de hissedilen korkutan İstanbul depreminin ardından sosyal medya hesapları üzerinden geçmiş olsun dileklerini paylaştı.

Son üç gündür art arda depremlerle sarsılan İstanbul, tüm ülkenin olduğu gibi Çanakkale’nin de gündeminde… Şehir protokolü de depremin ardından ‘geçmiş olsun’ mesajları yayınlayarak duygularını ifade etti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, duygularını “Geçmiş olsun İstanbul… Rabbim daha kötüsünü yaşatmasın” sözleriyle özetledi.

CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek de AKOM verilerine göre afet sonrası merkeze ulaşan güncel bilgileri Twitter hesabından paylaşarak vatandaşları bilgilendirdi.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan “İstanbul’da Silivri açıklarında meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki depremi yaşayan tüm yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Barosu’ndan da depremle ilgili geçmiş olsun mesajı geldi. Baro’nun resmi sosyal medya hesabında “Silivri’de meydana gelen 5.7 şiddetindeki deprem nedeniyle depremi yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com