“Altınok derhal istifa etmelidir!”

Kepez Belde Başkanlığını yürüten sonrasında Kepez Belediye Başkan Adayı olan ve seçimleri kaybeden Alper Altınok, Ezine Organize Sanayi Bölgesi’ne müdür olarak atanmıştı. Altınok’un son zamanlarda yapmış olduğu siyasi paylaşımları kastederek CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Altınok derhal istifa etmelidir dedi.

Ezine Gıda OSB’nin müdürlüğüne atandıktan sonra uzun bir süre tartışmaların hedefinde bulunan Alper Altınok için Güneşhan açıklamada bulundu.

Basın mensupları ile Belediye Meclis Salonu’nda bir araya gelen Günşehan, Altınok AK Parti temsilcisi gibi hareket etmektedir dedi.

CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Alper Altınok’un Ezine OSB’den istifa etmesi gerektiğini belirterek, “17 yılda AKP iktidarı sonucunda Türkiye buralara geldiyse bunun en büyük etkenleri arasında liyakatsiz insanların görev başına getirilmesi bulunmaktadır. Bunun en son örneğini ise Ezine OSB’de gördük. Alper Altınok Ezine OSB’nin müdürlüğüne getirilmiştir.

Alper Altınok kim?

Alper Altınok, Kepez beldesinde belde başkanlığı yapmış, sonrasında ise Belediye seçimlerine katılmış ve açık ara kaybetmiş, hiçbir becerisi, yeteneği olmayan bir kişidir. Biz bu kişi bu göreve atandığı zamanda söyledik. OSB’ler ciddi görevlerdir. İşin ehli insanların bu görevlere atanması gereklidir dedik. Maalesef o arkadaşlarımız işlerini yapmak yerine başka işlerlin peşindeler. Hala siyaset yapmaya çalışıyorlar. Siyaseti çok yapmak istiyorsa dönsün Kepez Belde başkanlığı yapsın.

Alper Altınok’un bu saatten sonra görev başında durması kabul edilir değildir. AK Parti temsilcisi gibi hareket etmektedir. Derhal istifa etmelidir” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com