Simge’den muhteşem konser

Popüler şarkıcı Simge Sağın, 97’nci kurtuluş yıl dönümü etkinlikleri için geldiği Çan’da, muhteşem bir konsere imza attı. Gece boyu Simge’yi dinleyen binlerce Çanlı, sevilen şarkıları hep birlikte seslendirdi.

Çan Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 23 Eylül Kurtuluş Yıl Dönümü etkinlikleri muhteşem bir atmosferde geçti. 3 gün boyunca çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerle devam eden etkinliklerin son ayağında ise geçtiğimiz gece Simge Sağın vardı. Çan otogarda organize edilen konsere binlerce Çanlı gelerek sevilen şarkıcının en güzel parçalarına tek ağızdan eşlik etti.

Gece boyu sahnede kulakları mest eden şarkıcıya, gecenin sonunda ise Çan Belediye Başkanı Bülent Öz tarafından teşekkür ve hediyeler sunuldu. Öz, “Çanımızın kurtuluşu adına düzenlediğimiz ve 3 gün süren etkinliklerin finalini muhteşem Simge konseri ile noktaladık. Konser alanını hınca hınç dolduran ve bu coşkulu ortama eşlik eden hemşehrilerimize, organizasyonda emeği geçenlere ve kıymetli personelime teşekkür ediyor; bayrağın, vatanın ve milletinin selameti için mücadele eden kahramanlarımızı şükran ve minnet ile yad ediyorum” ifadelerini kullandı.

Esra Çanlı