Ahmet Çelik, “Tekrar aday olmak istiyorum”

15 Ekim Salı günü yapılacak olan TÜRSAB Bölge Seçimleri öncesi, TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, tekrar aday olmak istiyorum dedi.

2019 yılı Kasım ayı sonu Aralık ayı başında TÜRSAB Genel Kurulu gerçekleşecek. Gerçekleşecek olan genel kuruldan önce 15 Ekim Salı günü yapılacak olan bölge seçimlerinde önce, TÜRSAB Çanakkale Körfez Başkanı Ahmet Çelik bir açıklamada bulundu.

“Vereceğiniz göreve layık olabilmek en büyük arzumdur”

Çelik yapmış olduğu açıklamada, “2019 yılı içerisinde Kasım ayı sonu veya Aralık ayı başında genel kurulumuzun, genel seçimlerimizin tekrarı olacaktır.
Genel kuruldan önce ise 15 Ekim Salı Günü yapılacak olan Bölge Seçimlerinde 24. Dönem Çanakkale Balıkesir Bölge Başkanlığına tekrar aday olmak istediğimi sizlerle paylaşmak isterim, vereceğiniz göreve layık olabilmek en büyük arzumdur.

“Arkamızda duruşunuz için teşekkür ederim”

Öncelikle 23. Dönem TÜRSAB Çanakkale Balıkesir Bölge başkanlığım sürecinde yönetim kurulu arkadaşlarıma ve şahsıma gösterdiğiniz yakınlığa, ilgiye, desteğe ve arkamızda duruşunuza içten teşekkür ederim.

“Pek çok çalışma gerçekleştirdik”

Hem Çanakkale hem Balıkesir bölgesinde temsil konusunda en üst seviyeye ulaştık. Valilikler başta olmak üzere işbirliği içinde olduğumuz tüm kamu kurumlarının düzenlediği bizim konularımızı içeren her toplantıya davet edildik, görüş ve önerilerimizi dile getirdik, birlikte pek çok çalışma gerçekleştirdik.

2018 Temmuz ayından beri 14 aydır icra ettiğim görev sürem boyunca yarım kalan bazı projelerimizi hayata geçirebilmek arzusundayım. Özelikle Kazdağları ve Bozcaada’da hepimizi sıkıntıya sokan Profesyonel rehberlik konusu çözülmesi gereken konular arasında başta yer almaktadır.

“Kazdağları bölgesine ilginin artması bizim için önem arz etmektedir”

Kazdağları bölgesine ilginin ve talebin arttırılabilmesi konusu bizler için önem arz etmektedir. Yurtdışı uçuşlarının bulunduğu havalimanına sahip bir bölge daha fazla yabancı ve yerli turisti ağırlamalıdır. Çocukluk yıllarımda Akçay kordonunda gezen Hollandalı, Alman, Polonyalı turistleri hatırlıyorum mutlaka bölge bu eski günlerine geri dönmelidir. Bunun için girişimlerde bulunduk ve yine ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com