AK Partili Bülent Turan, II. Coğrafi Ürünler Zirvesini değerlendirdi: “Bizleri gururlandırıyor!”

Çanakkale’nin marka değerleri de yer aldığı II. Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nin ilk ziyaretçisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan oldu. Çanakkale standını ziyaret ederek bilgi alan Turan “Bu tarz zirveler yeni pazar oluşturabileceği gibi diğer ürünlerimizin de tanınırlığını arttıracak önemli bir organizasyon. Dünyaya yayılan markalarımızı görmek bizleri gururlandırıyor” ifadelerini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, II. Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ni ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Turan, zirvenin Çanakkale’nin tanıtımında önemli bir rol oynadığını ifade ederek şöyle konuştu:

“Zirve sayesinde ürünlerimiz 11 farklı yabancı ülkeye tanıtılacak. Çanakkale’miz bir tarım şehri ve tarımın daha kaliteli, modern imkanlarla yapılabilmesi için gayret ediyoruz. Bu tarz zirveler yeni pazar oluşturabileceği gibi diğer ürünlerimizin de tanınırlığını arttıracak önemli bir organizasyon. Dünyaya yayılan markalarımızı görmek bizleri gururlandırıyor.”

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com