Mehteran kortejli kutlama

Çanakkale’de bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Ahilik haftası etkinlikleri kapsamında, kent esnafları ve protokolün önde gelen isimleri tarafından Mehteran Takımı öncülüğünde kortej oluşturuldu. Çanakkale Belediyesi önünde bir araya gelen kalabalık, Cumhuriyet Meydanı’na dek yürüdü. Coşkulu yürüyüş esnasında emniyet ekipleri de Demircioğlu Caddesi’ni tek yönlü olarak trafiğe kapattı.

Çanakkale Ticaret İl Müdürlüğü, Esnaflar ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ticaret ve Sanayi Odası, 8. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanlığınca oluşturulan bir heyet, Ahilik haftası etkinlikleri kapsamında Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’la birlikte yürüyüş etkinliği gerçekleştirdi.

Karanfillerle karşılandılar

Çanakkale Belediyesi önünde toplanan kalabalık, buradan Cumhuriyet Meydanı’na dek Mehteran Takımı eşliğinde yürüdü. Bu esnada Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri de korteje eşlik ederek Demircioğlu Caddesi tek yönlü olarak trafiğe kapattı. Grup, meydana ulaştığında ise buradaki ekip tarafından karanfillerle karşılandı.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com