İddaa’da sıkıntılar devam ediyor

El değiştirdikten sonra, oyun stili, internet sitesi ve makinesi değişen iddaa bambaşka bir formasyona büründü. Yeni oyun stiline vatandaşlar alışamazken, bayi sahiplerinin farklı problemleri ortaya çıktı. Bayi komisyon oranlarında düşüş yaşanması, dükkanları maddi olarak zora soktu.

Bir zamanların en çok oynana şans oyunlarından olan İddaa, bugünlerde zor zamanlar yaşıyor. El değiştirdikten sonra, oyun stili, kuponları, makineleri değişen İddaa’nın kısa zaman içerisinde farklı sorunları da ortaya çıktı. 28 Ağustos’ta başlayan yeni sisteme bayiler entegre olamazken, vatandaş adeta oynaması çile haline gelen İddaa’ya karşı mesafe koydu.

Oyuncular ve bayilerden gelen şikayetler son zamanlarda bir hayli artış gösterdi. Bayilerde oynama oranları düştü, yeni oyun sistemine vatandaşlar alışkanlık gösteremediler.

Bayileri ve esnafı ilgilendiren bir diğer husus ise bayi komisyonlarının düşmesi oldu. Ayrıca yeni makineden güncel fikstür ve oyunların oranları da çıkartılamayınca iş iyice sarpa sardı. Türkiye çapında İddaa bayileri geçtiğimiz günlerde 3 günlük İddaa oynatmama kararı aldılar. Bu karara Çanakkale’den bazı bayiler uyarken, bazıları ise oynatmaya devam ettiler.

Önümüzdeki günlerde bayi sahiplerinin farklı tepkiler geliştirecekleri konuşulurken, iş içinden çıkılamaz bir hale geldi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com