İskenderoğlu: “Sporda da markalaşmayı düşünüyoruz”

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Bayramiç ve Ezine ilçelerinde Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) temsilcileri ve muhtarlar ile bir araya geldi.

Gerçekleştirilen toplantılara, Vali Orhan Tavlı, ilçe kaymakamları, AK Parti’li Belediye Başkanları, AK Parti Bayramiç ve Ezine ilçe Başkanları, daire amirleri, oda başkanları, STK temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Grup Başkanvekili Bülent Turan ile birlikte Çanakkale’nin hizmetkârı olduklarını kaydeden Milletvekili Jülide İskenderoğlu, muhtarlara desteklerinden dolayı teşekkürlerini ifade ettiler. Her bir sorunun yerinde ve mahallinde çözülmesinin önemine vurgu yapan Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Meclis tatile girdikten hemen sonra Grup Başkanvekili Bülent Turan ile birlikte muhtarlar, il Müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile bir araya gelerek, sorunları yerinde görme, muhataplarına bire bir iletme imkânı sağladıklarını belirtti.

Milletvekili İskenderoğlu Bayramiç’teki konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Ezine küçük sanayi tesisimizin onayını aldık. Onunda inşallah kısa bir süre içinde açılışına gelmek istiyoruz. Yaptığımız yollar, kazandırdığımız okullar… Bunları zaten siz yaşıyorsunuz. Bu bölgede iki şeyi çok önemsiyoruz. Yapılan o büyük hastanemizi çok önemsiyorum. Bu bölgeye yapılmış en büyük hizmetlerden biridir. Hastanemizin büyüklüğü ile ve yapılan hizmetin kalitesi ile övünüyoruz.

Birde köylere yapılan sahaları çok önemsiyoruz. Ezine’mize, 2 milyon 500 bin bütçeli, soyunma odalarıyla her şeyiyle büyük bir sentetik çim saha, spor tesisi kazandırdık. Markalaşmış ürünler derken her alanda olduğu gibi sporda da markalaşmayı düşünüyoruz. İyi futbolcularımızı,  iyi sanatçılarımızı yetiştirdiğimiz bir Ezine istiyoruz. Bizler her zaman yanınızda olduğumuzu dile getirmek istiyoruz.” dedi.

Ezine Uluköy Sağlık Evi açılışına da katılan Milletvekili İskenderoğlu, 2002 yılında AK Parti kurulurken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “2002’de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını” söylediğini ve ondan sonra da Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi olmadığını kaydederek, başta sağlık olmak üzere her alanda devrim niteliğinde çalışmalar yapıldığını belirtti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com