Yeşil sahalardan futbolun mutfağına geçtiler

Kentin amatör spor kulüplerinden olan Kocatepespor’un üç oyuncusu, futbolculuktan antrenörlüğe geçtiler. Yeşil sahalardan futbolun mutfağına doğru yol oldular.

Geçen senenin amatör lig şampiyonu, Kocatepespor’un üç futbolcusu bugünlerde farklı bir heyecan yaşıyorlar. Kocatepe’de başarının mimarlarından olan futbolcular antrenörlük için zorlu yola giriş yaptılar. Bugüne kadar yeşil sahalarda top koşturan, kulüpleri için ter döken sporcular, bundan sonra yeni kuşaklara futbol sevgisini aşılamak için ter dökecekler.

Kocatepespor’un üç futbolcusu; Oğuzcan Uysal, Ali Çalık ve Emre Sür artık zorlu antrenörlük yolunda basamakları çıkmak için kolları sıvadılar.

Kocatepespor sosyal medya hesabından konuyla ilgili, “2018-2019 sezonu 2. Amatör Küme Şampiyonluğumuzda büyük bir katkı sağlayan, önemli roller sütlenen ve her zamanki gibi üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde gerçekleştiren 3 takım arkadaşımız, kardeşimiz, yoldaşımız, futbolun mutfağına doğru yol aldılar. Bu güzel adamlara verdikleri emekler için teşekkür eder, antrenörlük hayatlarında en az son şampiyonluğumuz kadar başarılar dileriz. Bir gün bir yerlerde aynı sahada olmak dileğiyle… İçinizdeki Kırmızı Kara aşkı hiç sönmesin” paylaşımı yapıldı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com