Avrupa 3.sü olduk!

Gökçeadalı zıpkıncılar, 5-9 Eylül tarihleri arasında Danimarka’da düzenlenen Zıpkınla Balıkavı Avrupa Şampiyonası’nda, Avrupa 3.sü oldu.

Çanakkale bir başarının daha altına geçtiğimiz günlerde imza attı. Gökçeadalı Selim Konya’nın takım kaptanı olduğu zıpkınla balık avı takımı, Danimarka’da düzenlenen şampiyonada, Avrupa 3.sü oldu ve göğsümüzü kabarttı. Aynı zamanda Gökçeada Su ve Sualtı Sporları Kulübü Başkanı da olan Milli Sporcu Selim Konya, Çanakkale halkına Avrupa 3.lüğü armağan etmiş oldu.

Konuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, tüm takımı tebrik ederim açıklamasında bulundu.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, “Zıpkınla balık avı milli takımımız, Gökçeadalı Selim Konya’nın kaptanlığında, Danimarka’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda, Avrupa 3.sü olmuştur. Başta Gökçeada’mızı harika temsil eden Milli Takım kaptanımız Selim Konya olmak üzere tüm milli takım sporcularını ve ekibini tebrik ederim” dedi.

Vedat Atak, Sedat Osmanoğlu, Murat Şahiner, Serhan Doğan, Tufan Akbayrak’dan oluşan takımın kaptanı olan Selim Konya, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Bize inandınız, bize güvendiniz. Bu sefer olacak dediniz. Şunu anladık ki hep beraber inandık mı başaramayacağımız bir şey yok. Avrupa üçüncülüğümüz yüce Türk milletine armağan olsun” ifadelerinde bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com