Zafer’in 97’nci yılı resepsiyonla kutlandı

30 Ağustos Zaferi 97’nci yıl dönümü kutlamaları sebebiyle Çanakkale Valiliği tarafında Kolin Otel’de geniş katılımlı bir resepsiyon düzenlendi. Saat 20.30 sularında başlayan resepsiyonda zaferin coşkusu, Türk bayrakları ve marşlar eşliğinde kutlandı.

Tam 97 yıl önce büyük bir kahramanlık destanı ile kazanılan Büyük Taarruzun yıl dönümü Şehitler Diyarı Çanakkale’de 7’den 70’e her kesim tarafından yad edildi. Gün boyu süren törenler ve kutlamaların ardından ise akşam saat 20.30 sularını gösterdiğini Çanakkale Valiliği tarafından Kolin Otel’de geniş katılımlı bir resepsiyon düzenlendi.

İkramların yapıldığı, marşların çalındığı coşkulu geceye Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Süleyman Canpolat, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Gelibolu 2’nci Kolordu Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Levent Kerim Uça ile çok sayıda protokol üyesi, siyasi parti yetkilisi, STK temsilcisi ve davetli katıldı.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com