Sultanlar onlara emanet

Çanakkale Belediyespor kadın voleybol takımı önümüzdeki sezon, geçtiğimiz yıllarda, yedi yıl aralıksız Belediyespor’da antrenör olarak görev yapan Vedat Mekik’e emanet.

Geçtiğimiz sezon Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele eden ve her hafta Çanakkale’de sportif anlamda kenti heyecanlandıran boğazın sultanları bu sezonda ilgi ile takip edilecek. Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan sultanların bu sezon antrenörü Vedat Mekik oldu.

Mekik, 2007 sezonundan itibaren Belediyespor’da yedi yıl görev yapmış, üç sezon üst üste takımı çeyrek finale çıkartmış ve ilk üç yılın dışında dört defa takım finallere götürmüştü. Mekik’e önümüzdeki sezon yardımcı antrenör olarak Sezgin Karpuz ve Sabri Çamurcuoğlu eşlik edecekler.

Geçtiğimiz sezon Vedat Mekik’in Küçükyalı Yelken Spor’da yardımcısı olarak görev yapan Sezgin Karpuz ve iki sezondur kulübün altyapısında görev alan Sabri Çamurcuoğlu, sultanların bu sezon yardımcı antrenörlüğünü üstlenen isimler oldular. Öte yandan kulübün masörü Can Orak olurken, Gonca Öden ve Eray Tuna ise altyapıdaki görevlerini sürdürmeye devam edecekler.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com