Limak can dostları unutmadı

4 şehirde, 100’e yakın işlem merkezi ile Çanakkale’de de hizmet veren Limak Enerji tarafından bazı işlem merkezlerinin önüne sıcak havalardan olumsuz etkilenen sokak hayvanları için su ve mama kapları yerleştirildi.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova’daki sokak hayvanlarının yazı susuz geçirmemeleri için Limak Enerji tarafından, “Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle” projesi başlatıldı. Başlatılan proje ile firmanın sokak hayvanlarının yaşam haklarını korumayı ve toplumsal farkındalık yaratmayı amaçladığı belirtildi.

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, “Dünyamızdaki bütün canlılara yönelik sorumluluklarımız olduğunun farkındayız. Ekolojik dengenin ve doğal güzelliklerinin korunması için çalışıyoruz. Hayvanları korumak ve bu konuda farkındalığı artırmak adına bu projeye imza attık. Projemiz uzun yıllar minik dostlarımızın hayatına dokunmaya devam edecek. Özellikle hizmet verdiğimiz bölgede yaşayan sokak hayvanlarına yardımcı olurken, bölgemizdeki çocuklara ve yetişkinlere de hayvan sevgisini aşılamayı görev ediniyoruz.” dedi.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com