“Gençlere sahip çıkmazsanız, nerede bu gençler demeyeceksiniz!”

Geçmiş dönem Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca, CHP’li partili büyüklere seslendi. Akkoca, “Gençlere sahip çıkmayacaksanız, seçim günü gelince nerede bu gençler demeyeceksiniz!” dedi.

Geçmiş dönem CHP Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütün Mustafa Alptuğ Akkoca, sosyal medya hesabı üzerinden CHP’li gençlerin Çanakkale’de yaşadıkları bir sorunu gündeme getirdi. Söylemekten, yazmaktan bıktım dediği konuya açıklık getiren Akkoca, biz kez daha yazayım dedi.

Alptuğ Akkoca, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin evlatlarına sahip çıkmayan partili büyüklere son kez sesleniyorum. Hangi şehirde, nerede, ne şartta olduğuna bakmaksızın, gecesini gündüzünü, partisinin başarısı için feda eden, gençliğinin baharını Mustafa Kemal’in fikirlerine ve emanetlerine adamış, CHP’li olduğu için fişlenmiş, atanamamış, iş imkanlarından uzaklaştırılmış bu vatan evlatlarına sahip çıkacaksanız Ekim’e kadar…

Çıkmayacaksanız, seçim günü gelince, nerede bu bizim gençler demeyeceksiniz. Gençliği karşısına aşan, geldiği yeri unutan en iyi ihtimalle geldiği yere döner!” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com