????????????????????????????????????

Bir ayda başlandı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Biga ilçesi Karabiga belde belediyesini ziyaretinde FIFA standartlarında bir saha sözü vermişti. Aradan henüz bir ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, stat yapımına başlandı.

Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi “AK Parti Grup Başkanvekilimiz bir ay kadar önce belediyemizi ziyaretinde bizimle birlikte kendisini sporcu kardeşlerimiz karşılamıştı ve FIFA standartlarında bir futbol sahası istemişlerdi kısa zaman içerisinde saha yapımına başlandı. Sayın grup başkanvekilimiz Bülent Turan hep söylüyor ‘Karabiga’nın bölgenin parlayan yıldızı olması için daha çok işimiz var’ diye. Karabiga bizim dönemimizde bu güne kadar hiç alamadığı yatırımı bizim dönemimizde alacaktır.” dedi.

İl Özel İdaresi tarafından yapımına başlanan FIFA standartlarında bir saha. 105’e 68 metre eni boyu olan birçok spor imkânı içerisinde barındıran futbol başta olmak üzere basketbol, tartan pist, atletizm gibi alanlarla ilgili olacağı öğrenildi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, beldeye yaptığı ziyarette Karabiga’nın eksiklerini hızla kapatmayı düşündüklerini belirtmişti.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com