Başkan Çetin’den istifa eden Atalay’a teşekkür

Geçtiğimiz gün görevinden istifa eden Gökçeadaspor Kulübü Başkanı Bülent Ecevit Atalay için mesaj yayımlayan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, görevinden ayrılmasından dolayı üzüntüsünü dile getirirken hizmetlerinden dolayı da teşekkür etti.

Gökçeadaspor Kulüp Başkanı Bülent Ecevit Atalay, önceki gün görevinden istifa etti. Atalay’ın istifası ile ilgili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin de bir mesaj yayımlayarak aldığı kararın hayırlı olmasını diledi. Kulübe çok emeği geçen Atalay’ın görevinden ayrılmasına üzüldüğünü ifade eden Başkan Çetin, yeni başkan Selim Gülsüm’e de görevinde başarılar diledi.

BAŞKAN ÇETİN’DEN YENİ BAŞKANA TEBRİK

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Gökçeadaspor’un Süper amatör Ligine yükselmesinde maddi ve manevi büyük emek sarf eden kulüp başkanımız Bülent Ecevit Atalay’ın görevinden istifa ettiğine dair haberi üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kararının hayırlı olmasını temenni eder, Gökçeadaspor’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi iletirim. Yönetim kurulu arasından seçilerek,kongreye kadar başkanlık görevini yapacak adamız gençlerinden Selim Gülsüm’e de Kulüp başkanlığı görevinin hayırlı olmasını diler, Gökçeadaspor’a yeni sezonda başarı temennilerimizi iletirim.”

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com