Sultanlar imzaları attılar

2019-2020 sezonunda Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Çanakkale Belediyespor kadın voleybol takımı dün imza heyecanı yaşadı. Belediyespor tesislerinde geçen toplu imza töreni ve sporcu tanıtım toplantısına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’da katıldı.

2019-2020 sezonunda Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Boğazın Sultanları dün toplu imza töreninde bir araya geldiler. İmza törenine Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Çetin, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular katıldı.

“Bu takımla iyi sonuçlar alacağız”

Gerçekleşen organizasyonda konuşan Kulüp Başkanı Çetin, “Bugün Çanakkale Belediyespor Voleybol Takımının hem imza töreni ve tanıtımını yapacağız hem de sezonu da fiilen açmış olacağız. Önümüzde 45-50 günlük bir çalışma süresi var. Daha sıkı bir şekilde sezona hazırlanıp, umarım başarılı bir yıl geçireceğiz hep beraber. Bu sene takım 1’inci lig de oynayacak, Sultanlar Ligi’nde değiliz ama hedefimiz tekrar alıştığımız yere geri dönmek. Genç bir takım oluşturduk. Bu takımla iyi sonuçlar alacağımızı tahmin ediyoruz” dedi.

“Kadın voleybol takımımız bizim gözbebeğimiz”

Başkan Gökhan ise, “Kadın voleybol takımımız bizim gözbebeğimiz.  Yıllardan beri çok mücadeleler yaptı. Bir tek şeyimiz var. Dersimiz diyelim biz ona. Takımımızın kentin gençlerine özellikle genç camiaya özellikle kızlarımıza örnek bir takım olması.  Buradaki sporcuların kentteki bütün kızlarımıza ablalık yapması, onlara örnek olması, davranışlarıyla, mücadeleleriyle, azimleriyle… Onun için çok anlamlı bu takım.

“Kazasız, belasız bir sezon diliyorum”

Yıllarca büyük bir keyifle bu takımı izledik, destekledik.  Bizim yine desteğimiz arkalarında. Desteğimiz tamam. Maçlarımızda heyecanımızı ortak yaşayacağız. Her spor takımı başarı için kurulur.  İşin doğası budur. Başarılı olmak için emek sarf edilecektir. Her zaman olduğu gibi kazasız, belasız, sakatsızlık bir sezon geçirmemizi diliyorum. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen törende, 18 sporcu, 5 antrenör, 1 masör ile sözleşme imzalandı. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com