Müge Boz, “Fazıl Say konseri inanılmazdı!”

Oyuncu ve sunucu Müge Boz, geçtiğimiz günlerde Çanakkale’deydi. Boz, Kirazlı-Balaban mevkiinde düzenlenen dünyaca ünlü Fazıl Say’ın konserini takip etti.

Kazdağları’nda yürütülen metalik madencilik faaliyetine karşı en kalabalık tepki vatandaşlar tarafından Pazar günü verildi. Pazar günü saat 11.00’de Kirazlı’da düzenlenen Fazıl Say konseri, alanın bu zamana kadar gördüğü en yoğun kalabalığa ev sahipliği yaptı. Yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı konserde vatandaşların arasında ünlü isimlerde vardı.

Bu isimlerden birisi ise oyuncu ve sunucu Müge Boz oldu. Boz sosyal medya hesabında Kazdağları ile ilgili bir de paylaşımda bulundu.

Müge Boz tarafından yapılan paylaşımda, “İşte en havalı postumu atıyorum şu an… Kazdağları’ndaki Fazıl Say konseri inanılmadı. Düşündükçe hala gözlerim doluyor. Ağaçlar ve doğa için çalınan o eserleri yaşattığı duyguları orda olmayanlar asla anlamayacaklar.

Hamilesin orada ne için var diyenler oldu. Anneciğimin beli ağrıyordu, seke seke yürüse de konsere katılmak istedi. Babam bize ilk başta bize tepki gösterdi ama sonra madem gitmek istiyorsunuz hep beraber gideriz o zaman dedi.

Sabah 5’te yola çıktık, 5 saat yol yaptık. Sıcakta bir saat yürüdük, iki saat trafikte kaldık. Sonuna kadar değdi” cümleleri yer aldı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com