“Çan yağmura değil, ilgisizliğe teslim oldu!”

Çanakkale, cumartesi günü sağanak yağışa teslim oldu. Sağanak yağışın etkili olduğu ilçelerden birisi ise Çan oldu. Yağışlar sonrasında göle dönen Çan için, geçmiş dönem Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu bir değerlendirmede bulundu. Kuzu, “Çan yağmura değil, ilgisizliğe teslim oldu!” dedi.

Çan’ın bir önceki Ak Partili Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde uzun bir paylaşımda bulundu. Kuzu , “Her olayda Kuzu nerede derseniz geçmez bu 5 yılınız!” vurgusunda bulundu.

Kuzu yapmış olduğu paylaşımda, “Öncelikle hepimize geçmiş olsun, ilçemize yoğun bir şekilde yağış oldu. Yine her konuda olduğu gibi artık Kuzu sendromundan kurtulun.

“Keşke mazgallar yağmurdan önce açılsaydır”

Böyle yoğun yağışlarda meteoroloji Belediye Başkanını uyarır ve başkanda ekiplerini koordine edip, şehirdeki mazgalların üzerini açtırır. Siz bunu yapmazsanız tabi ki yapılan altyapı işe yaramaz. Şuan Çan’da herkes görüyor ki, çöp, ot, yaprak temizliği yapılmamakta. Nitekim yağmur yağdıktan sonra belediye ekipleri mazgalları açtı, yağmur suyu çok kısa bir zamanda tahliye oldu. Keşke bunu yağmadan önce yapsaydınız.

“En azından müdüre sorup bilgi alsaydınız”

Altyapı maliyetini yine her konuda olduğu gibi sallamışsınız. Altyapı yaptığımız dönemde işin başında olan mühendisimizi siz şuan Fen İşleri Müdürü yaptınız. En azından ona sorup bilgi alsaydınız.

“Bizim dönemimize bakmayın yoksa moraliniz bozulur”

Size şehri emanet etti halkımız… 5 yıllığına sinekle siz mücadele edeceksiniz, çöpü toparlayıp, şehri eviniz gibi temizleyeceksiniz. Üniversite açılıyor, öğrenci sayısını siz arttıracaksınız. Kredi yurt binası yaptık, sizde şehre yatırım getireceksiniz. Sürekli bizim dönemimize bakmayın, bakarsanız moraliniz bozulur.

Her olayda Kuzu nerede derseniz bu 5 yıl geçmez!” cümlelerini kullandı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com