Akşener, maden arama sahasında

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Çanakkale’ye gelerek, Kirazlı’da süren maden arama çalışmalarının yapıldığı alanı yerinde incelendi.

Akşener’e ziyaretinde İyi Partili milletvekilleri, CHP’li parti üyeleri ile CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan eşlik etti. Akşener, alanı inceledikten sonra ise çalışmaların yapıldığı alana fidan dikerek can suyu verdi. Meral Akşener’in bir sonraki adresi su ve Vicdan nöbetinin yapıldığı kamp alanı olacak…

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener: “Çanakkale geçilmedi, Kaz Dağları da geçilmeyecek!”

Kanadalı bir maden şirketi tarafından Kirazlı’da sürdürülen maden çalışmalarına karşı başlatılan Su ve Vicdan Nöbeti’ne destek vermek amacıyla Çanakkale’ye gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kamp alanına gelerek burada kendisini karşılayan yüzlerce kişiye konuşma yaptı. Böylesi ender rastlanan bir doğa güzelliği olan Kaz Dağları’nın ranta ve talana kurban verilmemesi gerektiğini belirten Akşener “Ben buraya siyasetçi kimliğimle gelmedim, bir köylü kızı olarak geldim. Sayın Erdoğan’a da buradan sesleniyorum, gel ve burayı kendi gözlerinle gör” dedi. Akşener, “Nasıl ki Çanakkale geçilmediyse Kaz Dağları da geçilmeyecek!” ifadelerini kullandı.

Esra Çanlı

 

 

 

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com