Onur Ege’nin hayali gerçek oluyor

Bir süredir beyin kanseri ile mücadele eden Ezine Uluköylü minik Onur Ege’nin “oda” hayali, Ezine Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin başlattıkları kampanyaya Türkiye’nin dört bir yanından verilen desteklerle gerçeğe dönüşüyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ezine Meslek Yüksekokulu Halkla İlişliler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin 22 Haziran’da Dr. Öğr. Üyesi Hicran Özlem Ilgın önderliğinde beyin kanseri ile mücadele eden Ezine Uluköylü Minik Onur Ege’ye tek isteği olan “oda” için başlattıkları Kaymakamlık izinli kampanya sona erdi.

Büyük bir özveriyle sosyal medya üzerinden kampanyayı tanıtan çalışmalar gerçekleştiren öğrenciler ve Türkiye’nin dört bir yanından katkı veren destekçileri Onur Ege’nin hayali olan evine bir oda yapılması için gerekli 30 bin TL’yi topladı. Resmî hesapta toplanan miktar Ezine Kaymakamlığı’nın desteği ile Onur Ege’ye hayalindeki odanın yapılması için kullanılacak ve tedavi süresinde steril bir ortamda yaşaması için çaba sarf edilecek. Kampanyanın başarıyla sonuçlanmasında emeği geçen Ezine Meslek Yüksekokulu öğrencileri Onur Ege’nin büyük destekçileri olarak süreç boyunca yanında olacaklarını ifade ettiler.

Haber Merkezi