Gökçeada Yaz Konseri’nde Sürpriz Misafirler

Gökçeada Belediyesi tarafından hafta sonu düzenlenen “Gökçeada Yaz Konserleri” Melike Şahin konseri ile başladı. Kaleköy’de sahne alan Şahin’i izleyenler arasında Kanada Ankara Büyükelçisi Chris Cooter ve eşi Karen Bluemenschein de yer aldı.

Adahaber17’nin haberine göre; Kaleköy’de gerçekleşen konserde sanatçı Melike Şahin, ilk açık hava konserini verdiği için heyecanlı ve mutlu olduğunu ve konser sayesinde ilk kez geldiği Gökçeada’yı çok beğendiğini söyledi. Çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu konserde,  izleyiciler coşkulu anlar yaşadı. Gençler Melike Şahin’i sahneye çok yakın izledi. Sanatçının birçok parçasında izleyiciler sanatçıya coşku içinde eşlik etti.

Gökçeada’da “Gökçeada Yaz Konseri”ni izleyenler arasında yer alan Kanada Ankara Büyükelçisi Chris Cooter ve eşi de yer alırken coşkulu anlar yaşadıkları gözlendi. Büyükelçi düşüncelerini Adahaber17’ye aktarırken şu ifadelere yer verdi: “Bu muhteşem gece bizi çok etkiledi. Özellikle şarkıcının performansına hayran kaldık. Gökçeada için her şeyin en iyisini diliyorum.”

Haber: Adahaber17