Düzağaç’tan Bozcaada vahşetiyle ilgili flaş açıklama!

Sevilen şarkıcı ve söz yazarı Feridun Düzağaç, Bozcaada’da işlenen korkunç cinayetin ardından İnstagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla gündeme oturdu. Olay esnasında Bozcaada’da olduğu öğrenilen Düzağaç, cinayetin ardından delil karartıldığını ima ederek şok edici açıklamalarda bulundu.

Bozcaada’da bar çıkışı başlayan tartışmada 4 kişi tarafından dövülerek öldürülen Ramazan Öksüz cinayeti adayı sarsmaya devam ediyor. Ada halkında infial yaratan bu kan dondurucu olayla ilgili ise her geçen dakika şaşırtan gelişmeler yaşanıyor.

Feridun Düzağaç da adadaydı!

Sosyal medya platformlarından İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla Bozcaada’da olduğu anlaşılan şarkıcı Feridun Düzağaç da vicdanları sızlatan cinayetle ilgili son derece iddialı açıklamalarda bulundu. Düzağaç, Ramazan Öksüz’e ait bir görselle birlikte paylaştığı yazıda şu ifadelere yer verdi:

Tehdit, delil karartma, adam kayırma iddiası!

“Yıllar içinde ‘bu eskiden güzel’ adada biriktirdiğimiz tüm anıları bir anda anlamsız kılan vahşi bir cinayete kurban verdiğimiz dadamız Ramazan, daha seni toprağına veremeden arkandan konuşan yerel vicdansızlığın… Gecenin son gemisiyle adaya geçip seni aramızdan çalan canilerin… Bu vahşet yaşanırken seyredip katline seyirci kalan soysuzların… Olay yeri incelemesi yapılmadan kanını yıkayan kansızların ve bunlara cesaret verenlerin… Yerel gazeteciyi ‘haberini yaparsan bedelini ödersin’ ile tehdit eden adam kayırmacılığın… Bir daha o barın açılmasına izin verecek izansızlığın kökü kuruyana kadar hatırana sahip çıkacağıma, sahip çıkılması için elimden geleni yapacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin olsun koca oğlan…”

Esra Çanlı

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com