İş dünyasına kredi bilgilendirmesi

İş dünyasının temsilcileri Çanakkale Ticaret Borsası ev sahipliğinde düzenlenen İVME Finansman Paketi ve Kredi Garanti Fonu Destek Kredileri bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından ülkemizde ithalat bağımlılığı yüksek, dış ticaret açığı veren, istihdama katkı oranı ve ihracat/döviz geliri potansiyeli yüksek sektörlerin desteklenmesi hedefiyle oluşturulan İVME Finansman Paketi kapsamında, Halk Bankası Çanakkale Şubesi, Kredi Garanti Fonu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Çanakkale Ticaret Borsası işbirliği ile “İleri Verimli Milli Endüstri (İVME) Finansman Paketi ve Kredi Garanti Fonu Destek Kredileri” konusunda Çanakkale Ticaret Borsası Konferans Salonunda bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İş dünyası temsilcilerini bir araya getiren toplantıya Halk Bankası Balıkesir Bölge Koordinatörü Gökhan Sümer, Halk Bankası Balıkesir Kobi ve Bireysel Pazarlama Bölüm Müdürü Kerem Ünlü, , Halk Bankası Genel Müdürlüğü İstanbul Ticari Pazarlama Müdürü Cihan Gökmen, Halk Bankası Bölge Ticari ve KOBİ Pazarlama Yetkilisi Engin Türkoğlu, Bölge Kredi Tahsis Yönetimi Bölüm Yöneticisi Ercan Yalçın, Çanakkale Şube Müdürü Vahdettin Madyan, Halk Bankası İlçe Müdürleri, Kredi Garanti Fonu A.Ş. Balıkesir Şube Müdürü Kubilay Özbay, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Öcal, Esnaf Kefalet Koop. Başkanı İbrahim Ejder, İlçe Esnaf Kefalet Koop. Başkanları, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal ve Oda ve Borsa Üyeleri, Genç Girişimcileri katılım sağladı.

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu toplantının açılış konuşmalarını yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından ise Halk Bankası Balıkesir Bölge Koordinatörü Gökhan Sümer gerçekleştirdiği sunumda, Halk Bankasının mevcut durumu, aktif toplam, nakdi kredi ve mevduat oranlarından bahsetti.

Kredi Garanti Fonu A.Ş. Balıkesir Şube Müdürü Kubilay Özbay konuşmasında; Balıkesir’de bulunan, Balıkesir ile Çanakkale’de faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli işletmelere, çiftçilere, esnaf ve sanatkârlar ile serbest meslek mensuplarına daha fazla destek olabilmeyi amaçlayan Kredi Garanti Fonu A.Ş.’nin işlevi ile ilgili detaylı bilgiler sundu.

Halk Bankası Balıkesir Kobi ve Bireysel Pazarlama Bölüm Müdürü Kerem Ünlü ise İVME Finansman Paketi Desteği sunum gerçekleştirdi.

Yetkililerin, sanayicilerin sorularının cevaplamasının ardından bankalar ve sanayiciler ikili özel görüşmeler gerçekleştirdi.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com