Masalların ülkesine sihirli yolculuk!

Masalların ülkesi olarak da bilinen Finlandiya’ya gönüllü hizmet projesi kapsamında gönüllü aranıyor! Projenin ayrıntıları ise Çanakkale Koza Gençlik Derneği tarafından da yayınlandı.

Uluslararası alanda pek çok gönüllü hizmet projesinin tanıtımına öncülük eden Çanakkale Koza Gençlik Derneği, geçtiğimiz günlerde ‘Masalların ülkesi’ olarak da bilinen Finlandiya ile ilgili bir projeyi de takipçilerine duyurdu.

İki farklı proje!

Açıklamada; “Finlandiya’daki 2 farklı EVS/ESC projesi için birer gönüllü aranmaktadır. Projelerin her ikisi hakkında tek bir bilgi paketi hazırlanmıştır. Dilerseniz her iki projeye aynı anda başvuru yapabilirsiniz. Her iki projeye başvuru yapmak isteyen adaylar her bir proje için ayrı ayrı başvuru formu doldurmalıdır. Başvuru formundaki fotoğraf alanı zorunlu değil, isteğe bağlıdır. Başvuru formu dışında CV veya motivasyon mektubu göndermeniz gerekmemektedir” denildi.

Sadece olumlu başvurular için dönüş yapılacak

Açıklamada son başvuru tarihinin 16 Temmuz 2019 olduğu belirtilerek “Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir” ifadeleri yer aldı. (Başvuru süreci ve projeyle alakalı daha detaylı bilgi için Koza Gençlik Derneği ile görüşebilirsiniz.)

Esra Çanlı

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com