Basketbol şampiyonası tamamlandı

18-20 Haziran tarihleri arasında Çağlar Kaynak basketbol sahasında düzenlenen Üniversiteler Arası Basketbol Şampiyonası tamamlandı.

18-20 Haziran tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenen Üniversiteler Arası Basketbol Şampiyonası ödül töreni Perşembe akşamı gerçekleşti. Çanakkale Belediyesinin destekleri ile düzenlenen şampiyonada 12 erkek ve 9 bayan basketbol takımı mücadele etti. Grup maçlarını başarı ile tamamlayan takımlar, 20 Haziran 2019 Perşembe günü düzenlenen final maçlarında mücadele etti. Belediye Başkan Vekili Kanber Koç’un da katıldığı final müsabakalarına kentliler de yoğun ilgi gösterdi.

Final maçlarının tamamlanmasının ardından, şampiyonayı birinci, ikinci ve üçüncü olarak tamamlayan takımlar için düzenlenen ödül töreninde Başkan Vekili Koç, şampiyonada başarı gösteren takımları tebrik ederek, madalya ve kupalarını verdi. Tören sonunda Başkan Vekili Koç, şampiyonanın düzenleyicisi olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Temsilcisi ve Okan Üniversitesi Spor Müdürü Faruk Güneş’e de geleneksel Çanakkale seramiği takdim etti.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com