Polisin gözü önünde bıçaklandı

Biga Emniyet Müdürlüğü önünde, aralarında husumet bulunduğu iddia edilen bir kişi, Hasan K. isimli şahsı bıçaklayarak ağır yaraladı. Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Hasan K.’nin durumunun ise kritik olduğu öğrenildi.

Biga’da yaşanan olayda, Hasan K. isimli şahıs, Emniyet Müdürlüğü önünde aralarında husumet bulunan bir şahıs tarafından bıçaklandı. Edinilen bilgiye göre Hasan K.’nin oğlu, bir gece önce bir bıçaklama olayına karışmıştı. Ertesi gün oğlunu görmek için Emniyete gelen Hasan K. burada ise söz konusu şahsın kardeşi tarafında bıçaklandı.

Polisin gözü önünde yaşanan elim olayda, ağır yaralanan Hasan K., Biga Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalesinin ardından Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne getirildi. Burda üst üste iki ameliyata alınan ve iç kanaması durdurulan Hasan K., yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veriyor. Son gelen bilgiler Hasan K.’nin durumunun kritik olduğu yönünde… Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma ise sürüyor.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com