Mali Müşavirlerde Devir Teslim

Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirdiği seçimlerin ardından yeni çalışma dönemine merhaba diyor. Seçimlerde Çağdaş Grup ve Özgür SMMM Grupları yarışmış 256 üyenin oy kullanıldığı seçimlerde 213 oy alan Hüseyin Soykan başkanlığındaki Çağdaş Grup ipi göğüslemişti.

Çanakkale SMMM Odası’nın haberine göre yeni başkan Hüseyin Soykan görevi Kadir Elibol’dan törenle devir aldı. Törende konuşan yeni Başkan Soykan şunları söyledi: “Görev yaptığı süre içerisinde tüm üyeleri eşit yaklaşan birleştirici ve yapıcı kişiliğiyle tüm üyelerimizin sevgi ve takdirini kazanan önceki dönem Oda Başkanımız Sayın Kadir Elibol’a odamıza verdiği değer ve katkılardan dolayı çok teşekkür ediyor ayrıca önceki dönemlerde görev yapmış tüm kurul üyesi arkadaşlarıma da özverili çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonraki süreçte tüm meslektaşlarımıza eşit bir şekilde yaklaşacak, sorunlarımızı adil ve hakkaniyetli bir şekilde çözmek için her türlü mesleki mücadeleyi sonuna kadar vereceğiz.”

Törende konuşan Önceki Dönem Oda Başkanı Kadir Elibol ise “Böyle bir güzide bir kurumda başkanlık gibi onurlu ve şerefli bir göreve bizi layık gören tüm meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor yeni seçilen arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Yapılan seçimlerin ardından Çanakkale SMMMO’da yeni yönetim şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu Başkanı                      : Hüseyin SOYKAN

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı    : Koray GÖKALP

Yönetim Kurulu Sekreteri                    : Erhan KARAKAŞ

Yönetim Kurulu Saymanı                     : Özgün KAMAR

Yönetim Kurulu Koordinatör Üyesi    :Doğan GÜRŞENWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com