Şampiyonluğu doyasıya kutladılar

2018-2019 sezonunun başarılı ekiplerinden Kocatepespor, geçtiğimiz haftalarda 2. Amatör Ligi şampiyon olarak bitirmişlerdi. Başarıli bir sezon geçiren takım, büyük bir özveri ile adını, 1. Amatör Lig’e yazdırdı. 

Kocatepespor yönetimi tarafından bugün akşam saatlerinde, Esenler Mahallesi’nde bulunan Hobi Bahçeleri’nde, şampiyonluk kutlaması düzenlendi. Düzenlenen kutlamaya, yönetim üyeleri, futbolcular ve mahalleliler de katıldı. 

Tüm sporcular sezonun yorgunluğunu, düzenlenen etkinlikte atarlarken, önümüzdeki sezona bomba gibi bir başlangıç yapacağız vurgusunda bulundular.

Kulüp Başkanı Ali Karakaya, gazetemize yapmış olduğu açıklamasında, “Başarılı ve yorucu bir sezon geçirdik. Sporcularımız, düzenli çalışarak, şampiyonluğu sezonun başından beri istediler. İstemekle kalmadılar, ellerinden geleni yaptılar. Seneye 1. Amatör Lig’de ter dökeceğiz. Şunu söyleyebilirim ki, biz Süper Amatör Lig’e çıkabilmek için elimizden geleni yapacağız. Tüm takımla gurur duyuyoruz. Bugün burada kendi çapımızda bir eğlence düzenledik. Mücadele ettik, şimdi biraz stres atma zamanı” değerlendirmesinde bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com