ÇASİAD’tan Başkan Gökhan’a ziyaret

Çanakkale Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

ÇASİAD’ın haberine göre Dernek Başkanı Semih Başaran, Başkan Yardımcısı Semih Toprak, Genel Sekreteri Kerem Ünsal, Saymanı Orkun Yalman ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Mert Öztürk, Özgür Sınmaz, Burak Kunt ve Özge Aretlik Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, dernek çalışmaları, projeleri ve yaptıkları faaliyetlerden bahsederek Çanakkale’mizin menfaatleri doğrultusunda her türlü çalışmaya destek vermeye hazırız dedi.  Sıcak bir sohbetin yaşandığı ziyarette, Çanakkale ve ülke ekonomisine ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Başaran, Başkan Gökhan’a ÇASİAD Kurucusu Rahmetli Tuğrul Erdoğdu Aksoy’un yazdığı “Bir Yaşam Şehir Çanakkale” adlı kitabını hediye etti. Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.