Belediye personelleri yeşil sahada

Çanakkale Belediyesi müdürlükler arası futbol turnuvası geçtiğimiz günler Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın başlatma vuruşu ile start aldı. Düzenlenen turnuvaya 16 takım, 232 personel katılırken, her takımda oynayan kadın belediye personelleri dikkat çekti. 32 kadın personel turnuvaya renk kattı.

Belediye kendi içerisinde müdürlüklerin birbirleri ile karşılaşacakları bir halı saha turnuvasının altına imza attı. Geçtiğimiz gün Hastanebayırı semt sahasında Başkan Gökhan’ın orta sahadan meşin yuvarlağa yapmış olduğu dokunuş ile başlayan turnuvada 232 belediye personeli ter dökecek. Hafta içi her akşam yapılacak olan maçlar 18.00’de başlayacak olurken, toplamda 16 takım turnuvada ter dökecek.

Turnuvaya renk katan unsur ise her takımın en az bir kadın oyuncu ile sahaya çıkması kuralı oldu. Öte yandan turnuvada şampiyon olan takımın oyuncularına eşofman takımı ve akşam yemeği hediye edilecek. İkinci olan takım sabah kahvaltısı ile ödüllendirilecek…

Turnuva ile ilgili Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, başlatma vuruşunu yaptıktan sonra, “Katılan her takıma ve personellerimize başarılar diliyorum. Güzel bir etkinlik, böyle bir etkinlikte bir arada olmak memnuniyet verici… Özellikle bu turnuva personellerimizin kaynaşması için iyi bir vesiledir” şeklinde konuştu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com