BRAVO SERKAN!

Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonluğunu bir kez daha kazanan Down Sendromlu Serkan Beceren, Çanakkale’nin gururu oldu. Beceren, İzmir’de düzenlenen şampiyonada altı değişik dalda sergilediği mükemmel performansla herkesi büyüledi.

Senelerdir şampiyonluğu bırakmayan yetenekli sporcumuz Serkan Beceren, İzmir’de düzenlenen şampiyonada altı değişik dalda sergilediği mükemmel performansla Çanakkalelilerin bu yıl da gururu oldu.

İzmir Bornova’da gerçekleştirilen Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası çok renkli görüntülere sahne oldu. 81 ilden 79 kulübün katıldığı organizasyona Çanakkale’den de Çanakkale Özel Çocuklar Spor Kulübü sporcusu Serkan Beceren kentimizi temsilen katıldı.

Artistik Aletli Level 2 kategorisinden yarışan Serkan Beceren 16-21 yaş kategorisinde sırasıyla; Kulplu, Halka, Atlama Masası, Parelel ve Barfiks dallarında sergilediği süper performansıyla Türkiye birincisi oldu. Sporcumuz netice itibariyle ciddi, disiplinli, düzenli ve özverili çalışmalarının karşılığını almış oldu.

Çanakkaleli siyasiler de Beceren’in şampiyonluğunun ardından tebrik mesajları yayınlamaya başladı.

Nermin Yıldız

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com