Supracor yöntemiyle yakın gözlükten kurtulun!

Yakını görme problemi yaşayan kişiler için geliştirilen ‘Supracor’ yöntemi ile yakın gözlüklerinize elveda diyebilirsiniz. Üstelik Supracor uygulaması sadece 2 ila 4 dakikanızı alacak!

Özellikle belli bir yaşın üstünde bulunan kişilerin yaşadığı yakını görememe sorununa Supracor yöntemi ile elveda diyebilirsiniz. Böylelikle özellikle telefon, TV, kitap gibi günlük hayatta sıklıkla karşınıza çıkan pek çok iletişim aletini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hem kısa hem pratik bir yöntem!

Supracor ile LASİK tedavisi uygulaması ise bir o kadar basit. Bu uygulamanın yapılacağı kişiye önce gerekli testler yapılıyor. Bunun için öncesinde göz doktoru tarafında muayene edilerek bu yöntemin sizin için uygulanıp uygulanamayacağını öğrenmeniz elzem… Ardından eğer yöntem sizin için uygunsa alınacağınız kısa bir operasyonla sorununuz hallolacak. Önce gözünüz bir damlayla uyuşturulacak ve akabinde yaklaşık 2-4 dakikalık bir işlemle yakın gözlüklerinize elveda diyebileceksiniz. Üstelik operasyon sonrası günlük hayatınıza da dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Esra Çanlı

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com